İşbara Hakkında

İşbara 12 yılı aşkın sektörel tecrübenin ışığında Ankara Merkezli olarak kurulan kurumsal kullanıcılara yönelik yenilikçi, dinamik ve proaktif çözümler sunan bir Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık şirketidir.

İşbara Bilgi Teknolojileri tecrübeli bir ekiple kurumsal çözümler üreten bilgi ve teknolojinin gücüne inanan bir ailedir.

Bilgi ve veri güvenliği, siber güvenlik, yazılım çözümleri, web yönetimi ve sosyal medya tecrübeleri ile ön plana çıkan ailemiz bilgi teknolojileri alanında çalıştığı yüzlerce kurumla ve ekip arkadaşlarımızla hızlı, yenilikçi ve teknolojik çözümleri ile fark yaratmaya çalışmaktadır.

Ayrıca sosyal sorumluluk projeleri ile veri koruma farkındalığından bilgi teknolojileri alanındaki kariyer planlamalarına kadar bir çok alanda topluma faydalı olmaya çalışmaktadır.

Türkiye’nin bilgi teknolojileri alanındaki gelecek başarılarına inanan, genç zihinlere ve kendisine güvenen bir aile olarak çalışmaya ve topluma katkı sunmaya kararlıyız.

Bize Ulaşın
0
+
Uzman Personel
0
+
Departman
0
+
Tamamlanmış Proje
0
+
Teşvik Danışmanlığı

Başlıca Faaliyetlerimiz

İşbara, teknolojik altyapısı ve geliştirdiği yazılımları ile “Teknolojik İnsan” mottosuyla  “Bütünleşik Hizmetler” sunmaktadır. Uzmanlık alanlarını dijital dönüşüm süreciyle hayata geçirmektedir.

İşbara; hizmet verdiği firmalar için firmaların verileriyle analizler üretmekte; hızlı, verimli raporlama çözümleri sunmakta ayrıca Devlet ve Avrupa Birliği Teşvikleri konusunda teşvik danışmanlık hizmetleri ile bütünleşik çözümler ortaya koymaktadır.

Bilhassa ISO27001, ISO 22301, PCI-DSS, YYS, SOME, GDPR ve KVKK ve Cumhurbaşkanlığı Bilgi ve İletişim Güvenliği Rehberi ve Teşvik Danışmanlığı gibi danışmanlığa dayalı alanlarda faaliyetlerine ve yatırımlarına devam etmektedir.

İşbara Bilgi Teknolojileri

Veri Güvenliği ve Teşvik Danışmanlık projelerinizde bizimle görüşmeden karar vermeyin